Acest job este mai vechi de 40 de zile...
1

aplicant

Full-time RECEPTIONERE si CAMERISTE - FRANTA

la INTERIM ACTING EUROPE S.R.L. (Oriunde)

Responsabilitati

Profil de poste pour Réceptionniste:

- Personne responsable de la qualité de réception et suivi de la qualité chambre;

- Application des critères mise en place par le chaîne d'hôtel;

- Applique la politique commerciale mise en place par le chaîne d'hôtel;

- Responsable du suivi débiteur;

- Responsable de la réservation;

- Responsable de la gestion des groupes;

- Responsable du courrier et factures incombant à l’hébergement;

- Travaillant en étroite collaboration avec des collègues à la réception, bar-restaurant, etc. (horaires, news, facturation chambre).

Profilul postului de Camerista hotel:

- sa curete camerele, holurile si alte incaperi folosind echipamentul din dotare;

- asigura si mentine curatenia pe intreaga suprafata de activitate alocata;

- prestarea serviciilor de curatenie zilnica sau ocazionala, in conformitate cu graficul stabilit de fiecare unitate hoteliera;

- desfasurarea unor activitati conexe in departamentele din cadrul hotelului, in functie de necesitatile si specificul hotelului.

Cerinte

- Experienta minim 2 ani pe un post similar;

- Persoana serioasa, loiala, cinstita;

- Discreta, constiincioasa, organizata si punctuala;

- Limba franceza - nivel mediu, obligatoriu.

Beneficii Oferite

- Contracte de munca pe perioade de 3 – 6 luni cu posibilitate de prelungire;

- Salariu motivant;

- Cazare asigurata gratuit de angajator;

- Transport asigurat;

- Asigurare medicala;

- Angajare imediata.

NU SE PERCEP COMISIOANE!!!

Descrierea firmei

Interim Acting Europe este o companie specializata in domeniul recrutarii si leasingului de personal calificat pentru piata de munca interna si din strainatate, autorizata de Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale.

« Vizualizeaza cele mai recente anunturi
Este acest job fals? Raporteaza job!
Recomanda unui prieten
Publicat la data de 16-08-2013
Vizualizari: 769